| Dimenzija | 590x600x1290 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×500 mm |
| Premer krožnika | 380 mm |
| Višina kozarca | 355 mm |
| Trajanje pomivalnega cikla | 60/90/120/180 s |
| Poraba vode | 2,3 L |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator pomivalnega sredstva | na zahtevo |
| Izpiralna črpalka | na zahtevo |
| Prostornina in moč rezervoarja | 29 lt |
| Prostornina in moč kotla | 5,7 lt |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 6.000 kW |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
| Na zahtevo | dozator detergenta / mehčalec vode / črpalka za izpust vode |
Pomivalni stroj za posodo DIHR GS 85 T
Pomivalni stroji serije GS so idealni za restavracije in hotele. Znani so po svojem dizajnu in svojo privlačno in enostavno elektromehansko nadzorno ploščo. Možnost nadgradnje pomivalnega stroja z dozatorjem za detergent, mehčalcem vode ter črpalko za izpust vode. Proizvajalec DIHR je svetovno znano podjetje, ki proizvaja pomivalne stroje, hkrati pa nudi pomivalna sredstva, ki poskrbijo za popolno čistočo posode ter daljšo življensko dobo pomivalnih strojev.








