| Kontrolna plošča | na dotik |
| Dimenzija | 585x715x865 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×600 mm |
| Košare/h | 40 |
| Višina kozarca | 360 mm |
| Višina krožnika | 385 mm |
| Višina lonca | 360 |
| Pladnji | GN 1/1 – 600×400 mm |
| Poraba vode | 2 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 24 lt / 2,6 kW |
| Prostornina in moč kotla | 7,3 lt 5,4 kW |
| Moč pomivalne črpalke | 1,12 kW |
| Izpiralna črpalka | da |
| Odtočna črpalka | da |
| Dvojna stena | da |
| WI-FI povezljivost | da |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | da |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 6,52 kW 16A |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj KRUPPS KE60UT
Pomivalni stroj KRUPPS KE60UT iz linije KERA je večnamenski, visoko zmogljiv in popolnoma opremljen model, zasnovan za mešane obremenitve v kompaktnih prostorih. Z uporabno višino 405 mm omogoča pomivanje krožnikov, pribora, pladnjev GN 1/1, zabojev in pladnjev 600×400 mm, ob tem pa ohranja dimenzije podpultnega stroja. Sodobna zasnova združuje inteligentni nadzor z Wi-Fi in Bluetooth povezavo za popolno upravljanje na daljavo – od nastavitve do vzdrževanja. 5-palčni zaslon omogoča izbiro širokega nabora programov v slovenskem jeziku, prilagoditev ciklov in spremljanje delovanja v realnem času. Tehnologiji Acquatech System in Level Control System zagotavljata stalno temperaturo, tlak, pretok in optimalno raven vode v rezervoarju. Model KE60UT ima izolirane dvojne stene, SOFT Door, SOFT Start ter nagnjen rezervoar za popoln pretok vode. Ohišje iz nerjavečega jekla AISI 304 zagotavlja izjemno trpežnost, napredna tehnologija pa do 30 % prihranek energije pri vsakodnevni uporabi.













