| Model | MediVac |
| Kontrolna plošča | elektronska |
| Ohišje | nerjaveče jeklo |
| Pokrov | pleksi steklo |
| Dimenzija | 720x720x820 mm (ŠxGxV) |
| Dimenzija komore | 660x280x550 mm (ŠxGxV) |
| Dolžina varilne letve | 650 mm |
| Vakumska črpalka | Q=20/24 m3/h |
| Teža | 80 kg |
| Priključna moč | 950 W |
| Priključna napetost | 380 V/50-60 Hz |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Stroj za vakuumiranje plenic MediVac
MediVac je naprava za vakumiranje plenic in je zasnovana prav za reševanje teh težav. Ponosno predstavljamo napravo za vakumiranje plenic, inovativno rešitev, ki bo drastično izboljšala vaše delovne pogoje in znižala stroške komunalnih storitev ter prostora. Naprava za vakumiranje MediVac preprečuje uhajanje bakterij in neprijetnih vonjav iz vrečk, kar zagotavlja boljšo kakovost zraka v vaših prostorih, poleg tega je manjša možnost raztrganja vrečk in razsutja vsebine med transportom. Ključnega pomena je tudi udobje za zaposlene saj so zvakumirane vrečke lažje in enostavnejše za rokovanje ter transport do zabojnikov.
Odkrijte, kako lahko naša naprava spremeni vašo vsakodnevno prakso in zagotovi boljšo higieno za vaše stanovalce in zaposlene.






