| Kontrolna plošča | elektronska |
| Programi pomivanja | 8 programi |
| Trajanje pomivalnega cikla | 60/90/120/60/90/180/360 sekunde |
| Dimenzija | 600x610x850 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×500 mm |
| Košare/h | 55 |
| Višina kozarca | 340 mm |
| Višina krožnika | 340 mm |
| Pladnji | GN 1/1 530×325 mm (ŠxG) |
| Poraba vode | 3,5-7 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 10-7 lt |
| Prostornina in moč kotla | 11 lt |
| Odtočna črpalka | ne / na zahtevo |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | ne / na zahtevo |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne / na zahtevo |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 6.650 W |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj za posodo OPTIMA² 500
OPTIMA je odgovor na nove visoke standarde higiene in čistoče na svetovnem trgu, pri čemer ohranja naše priznane nizke stroške delovanja zahvaljujoč sistemu Optimal Rinsesystem. Cikel HYGIENE+ zagotavlja varno delo z ohranjanjem najvišje higienske ravni. Kompakten model z nižjo uporabno višino, nastavljivim dodatnim ciklom ter razpoložljivo tehnologijo opisuje OPTIMO. Intuitivna in interaktivna elektronska plošča vas bo vodila skozi nove funkcije vašega pomivalnega stroja. Njegov sistem za samodiagnozo vas obvesti o kakršni koli nepravilnosti in jasno prikaže različne korake cikla in stanje vašega pomivalnega stroja.

















