| Kontrolna plošča | elektronska |
| Programi pomivanja | 8 programi |
| Trajanje pomivalnega cikla | 60/90/120/60/90/180/360 sekunde |
| Dimenzija | 600x680x850 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×500 mm |
| Košare/h | 53 |
| Višina kozarca | 400 mm |
| Višina krožnika | 400 mm |
| Pladnji | 600×400 mm (ŠxG) |
| Poraba vode | 2,3 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 16,5 lt |
| Prostornina in moč kotla | 5,7 lt |
| Odtočna črpalka | ne / na zahtevo |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | ne / na zahtevo |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne / na zahtevo |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 6.000 W |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj za posodo ELECTRON 600
Najnovejša generacija brezkompromisnih pomivalnih strojev DIHR so zgrajeni s povsem dvoplastnim ohišjem, popolnoma globoko oblikovanim tako, da so tihi in zanesljivi. Poleg standardnih elektronskih različic s štirimi programabilnimi cikli in modelom PLUS z zajamčeno enakomerno temperaturo in tlakom izpiranja ter dvema cikloma z vrhunskimi funkcijami Hygiene+. Zahvaljujoč tem najnovejšim tehnološkim funkcijam bodo robustne različice Plus spodbujale skoraj popolno odstranitev bakterijske obremenitve.









