| Dimenzija | 590x600x850 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×500 mm |
| Premer krožnika | 345 mm |
| Višina kozarca | 320 mm |
| Trajanje pralnega cikla | 120 s |
| Poraba vode | 2,3 L |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator pomivalnega sredstva | na zahtevo |
| Izpiralna črpalka | na zahtevo |
| Elektronska nadzorna plošča | na zahtevo |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 5,2 kW |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
| Na zahtevo | dozator detergenta / mehčalec vode / črpalka za izpust vode |
Pomivalni stroj za posodo DIHR GS 50
Pomivalni stroji serije GS so idealni za bare, restavracije, klube in hotele. Znani so po svojem dizajnu in svojo privlačno in enostavno elektromehansko nadzorno ploščo. Možnost nadgradnje pomivalnega stroja z dozatorjem za detergent, mehčalcem vode ter črpalko za izpust vode. Proizvajalec DIHR je svetovno znano podjetje, ki proizvaja pomivalne stroje, hkrati pa nudi pomivalna sredstva, ki poskrbijo za popolno čistočo posode ter daljšo življensko dobo pomivalnih strojev.










