| Kontrolna plošča | digitalna |
| Dimenzija | 470x535x660 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 400×400 mm |
| Košare/h | 40 |
| Višina kozarca | 250 mm |
| Višina krožnika | 275 mm |
| Trajanje pralnega cikla | 90/120/150/180 s |
| Poraba vode | 2 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 17 lt / 2,6 kW |
| Prostornina in moč kotla | 3,2 lt / 2,5 kW / na zahtevo / 4 kW |
| Moč pomivalne črpalke | 190 W |
| Izpiralna črpalka | ne / na zahtevo |
| Odtočna črpalka | ne / na zahtevo |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | da |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne |
| Priključna napetost | 230V/1N/50 Hz ; 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 2,79 kW 16A |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj KRUPPS C426 DT
KRUPPS C426 DT je profesionalni podpultni pomivalni stroj, ki se ponaša s košaro velikosti 400×400 mm, idealen za pomivanje kozarcev do višine 250 mm. Ta stroj je popolna izbira za pomivanje skodelic, krožnikov in kozarcev v dinamičnih gostinskih okoljih. C426 DT ponuja štiri hitre programe pomivanja od 90 do 180 sekund, kar omogoča hitro in učinkovito prilagajanje vašim potrebam. Z vgrajenima dozatorjema za detergent in sredstvo za sijaj, ta stroj zagotavlja, da je vsak kos posode vedno sijoče čist. Z dvojnim filtrom, ki preprečuje zamašitev, in nagnjenim rezervoarjem, ki ohranja čisto dno komore, C426 DT zagotavlja nemoteno delovanje. Z modelom KRUPPS C426 DT lahko računate na vrhunsko zmogljivost in zanesljivost, ki jo potrebujete za uspešno gostinsko obratovanje. Pomivalnemu stroju je priloženo 2x košara za kozarce, 1x držalo za krožnike (12 kos), 1x košarica za jedilni pribor.






