| Dimenzija | 420x490x650 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 370×370 mm |
| Premer krožnika | 280 mm |
| Višina kozarca | 285 mm |
| Trajanje pralnega cikla | 120 s |
| Poraba vode | 1,8 L |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator pomivalnega sredstva | na zahtevo |
| Priključna napetost | 220-240V/1N/50 Hz |
| Priključna moč | 2,6-2,8 kW |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj DIHR GS 37
Pomivalni stroji serije GS so popolna izbira za vaše gostinsko podjetje, bodisi da gre za bar, pub, restavracijo ali hotel. Zasnovani s posebno pozornostjo za potrebah gostincev. Ti podpultni stroji združujejo estetsko privlačen dizajn s prenovljeno elektromehansko nadzorno ploščo, kar zagotavlja popolno kombinacijo sloga in funkcionalnosti. Z izjemno nosilnostjo so stroji zasnovani za maksimalno zmogljivost, hkrati pa ohranjajo dostopno ceno, kar je ključnega pomena za vsako gostinsko podjetje. Oznaka DDE nam pove, da ima stroj vgrajen dozator pomivalnega sredstva.







