| Kontrolna plošča | digitalna |
| Dimenzija | 720x770x1470/1930h mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×600 mm |
| Košare/h | 60 |
| Pladnji | GN 1/1 – 600×400 mm |
| Višina lonca | 395 mm |
| Košara za kruh | 400 mm |
| Višina krožnika | 400 mm |
| Trajanje pralnega cikla | 60/90/120/240 s |
| Poraba vode | 2 L |
| Acquatech sistem | ne |
| Odtočna črpalka | ne |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | da |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 6,74 kW / 16A |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
HAVBNI POMIVALNI STROJ CH150 DT
KRUPPS CH150 DT je profesionalni pomivalni stroj, zasnovan za potrebe okolij z visoko obremenitvijo. Ta model je znan po svojem uporabniku prijaznem vmesniku, omogočenem z digitalno kontrolno ploščo. Dimenzije CH150 so 720x770x1470/1930h mm (ŠxGxV), kar ga naredi za obsežno opremo, sposobno obvladovati veliko količino posode. Uporablja košaro velikosti 500×600 mm in stroj lahko obdela do 60 košar na uro. Ta učinkovita stopnja pretoka je idealna za zaposlene kuhinje ali ustanove, kjer je hitra storitev ključnega pomena. Eden izmed izstopajočih značilnosti modela CH110 DT je njegova prilagodljivost različnim vrstam posode. Lahko sprejme lonce do višine 395 mm in krožnike z največjo višino 400 mm. To naredi CH150 DT za vsestransko izbiro za vsako kuhinjo, saj lahko obvladuje široko paleto velikosti in vrst posode. Pomivalni stroj je opremljen z več priročnimi funkcijami, ki izboljšujejo njegovo delovanje in enostavnost uporabe. Sem spadajo vgrajeni dozatorji detergenta in sredstva za sijaj, ki zagotavljajo, da se za vsak cikel uporabi pravilna količina čistil. Na voljo je tudi sistem z dvojnim filtrom, ki preprečuje zamašitev odtoka, kar zmanjšuje potrebe po vzdrževanju in povečuje življenjsko dobo naprave.






