| Kontrolna plošča | na dotik |
| Dimenzija | 585x600x815 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 500×500 mm |
| Košare/h | 40 |
| Višina kozarca | 365 mm |
| Višina krožnika | 385 mm |
| GN 1/1 | košara po naročilu |
| Poraba vode | 2 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 24 lt / 2,6 kW |
| Prostornina in moč kotla | 7,3 lt 5,4 kW |
| Moč pomivalne črpalke | 520 W |
| Izpiralna črpalka | da |
| Odtočna črpalka | da |
| Dvojna stena | da |
| WI-FI povezljivost | da |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | da |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne |
| Priključna napetost | 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 5,92 kW 16A |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj KRUPPS KE50UT
Pomivalni stroj KRUPPS KE50UT združuje izjemno zmogljivost, napredno tehnologijo in kompakten dizajn. Opremljen je s 5-palčnim zaslonom za natančen nadzor parametrov in izbiro programov v slovenskem jeziku ter omogoča popolno povezljivost prek Wi-Fi in Bluetooth. Sistem Acquatech ohranja stalno temperaturo, tlak in pretok za učinkovito izpiranje. S kapaciteto do 40 košar na uro in uporabno višino 385 mm zagotavlja popolne rezultate do 30 % prihranku energije. Funkcija Thermostop zagotavlja optimalne temperature pranja in izpiranja, sistem SOFT Door in SOFT Start pa poskrbita za tiho in varno delovanje. Izdelan iz nerjavečega jekla AISI 304, KE50UT predstavlja idealno izbiro za bare in restavracije kjer sta pomembna zanesljivost in brezhibna higiena.













