| Kontrolna plošča | na dotik |
| Dimenzija | 470x535x710 mm (ŠxGxV) |
| Košara | 400×400 mm |
| Košare/h | 48 |
| Višina kozarca | 285 mm |
| Višina krožnika | 305 mm |
| Poraba vode | 2 L |
| Prostornina in moč rezervoarja | 17 lt / 2,6 kW |
| Prostornina in moč kotla | 3,2 lt / 2,5 kW / na zahtevo / 4,5 kW |
| Moč pomivalne črpalke | 260 W |
| Izpiralna črpalka | da |
| Odtočna črpalka | da |
| Dvojna stena | da |
| WI-FI povezljivost | da |
| Dozator sredstva za sijaj | da |
| Dozator detergenta | da |
| Vgrajen avtomatski mehčalec vode | ne |
| Priključna napetost | 230V/1N/50 Hz ; 400V/3N/50 Hz |
| Priključna moč | 2,86 kW 16A |
| Certifikat | CE |
| Garancija | 12 mesecev |
Pomivalni stroj KRUPPS KE40U
KRUPPS KE40U je profesionalni pomivalni stroj za kozarce, ki združuje napredno tehnologijo, eleganten dizajn in izjemno učinkovitost. S 5-palčnim zaslonom v slovenskem jeziku omogoča enostavno upravljanje in nadzor v realnem času. Sistem Acquatech zagotavlja stalno temperaturo in tlak za popolno higieno, medtem ko Bluetooth in Wi-Fi omogočata daljinski nadzor in vzdrževanje. Idealna izbira za lokale in bare, ki zahtevajo popolne rezultate in nizko porabo energije.













